Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Wodociągów Rewal Sp. z o.o.

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Oferta pracy - Konserwator obiektu/ Elektryk Mechanik/ Automatyk

Firma Wodociągi Rewal Sp. z o.o. z siedzibą w Pobierowie

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Konserwator obiektu / Elektryk Mechanik / Automatyk

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów elektrycznych
  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych – elektrycznych,
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń.

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień SEP do 1 KV,
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu podstaw automatyki,
  • Doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromechanik) – mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjny system wynagradzania, adekwatny do umiejętności, zaangażowania
    i efektów pracy,
  • Pakiet socjalny – ZFŚS, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Wodociągi Rewal Sp. z o.o.
ul. Poznańska 31
72-346 Pobierowo
tel. 91 38 64 172
(zwik-pobierowo@post.pl lub w sekretariacie spółki)
Termin składania ofert: 15.06.2018 r.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Tomasz Kapela

Data wytworzenia:
18 maj 2018

Osoba dodająca informacje

Data publikacji:
18 maj 2018, godz. 14:04

Osoba aktualizująca informacje